• Hoevelaken Herdenkt 75 jaar Vrijheid

    Hoevelaken Herdenkt 75 jaar Vrijheid

 
Print Friendly

7 februari 2020


INTERACTIEVE LEZING ‘WAT WAS WAAR’ DOOR PATRICK BURGERS
21 februari 2020 in De Kopperhof

Sinds de bevrijding van Hoevelaken, 75 jaar geleden is er veel veranderd in ons dorp. Veel van de sporen uit de Tweede Wereldoorlog zijn inmiddels verdwenen. Waar vonden beschietingen plaats? Waar stonden bunkers en versperringen precies? Welke boerderijen worden in de verslagen genoemd? Kortom: wat was waar?

In het kader van Hoevelaken Herdenkt 75 jaar Vrijheid neemt Amarch het publiek stap voor stap mee naar markante plaatsen en gebeurtenissen van de oorlog in ons dorp, met behulp van prachtige luchtfoto’s, archiefstukken en verslagen uit 1945. Op moderne kaarten en satellietbeelden laten we zien waar het verleden zich in het heden bevindt.

Bezoekers mogen de beschikbare informatie vanuit hun eigen kennis en ervaring ook aanvullen!

Datum :        21 februari
Aanvang:      19:30 uur (inloop vanaf 19:00 uur)
Duurt tot:     21:30 uur (uiterlijk 22:00 uur)
Locatie:         De Kopperhof (Sportweg 25, Hoevelaken)
Toegang:       Gratis

Aanmelden: Reservering per e-mail naar amarch@xs4all.nl
of telefonisch via Sigma: 033-2474830

Geef s.v.p. aan met hoeveel personen u komt.